Uszczelka 4x30mm 40ShA samoprzylepna EPDM 10mb wzmocniona

foto

Kod katalogowy
ISM-03-01872
cena brutto: 61.50 zł
(zawiera 23% VAT)

Dokumentacja PDF
OPIS
CECHY
POWIĄZANE
Uszczelka samoprzylepna EPDM o średniej twardości mająca szerokie zastosowanie w przemyśle, budownictwie, pracach montażowych.  Uszczelka produkowana jest w procesie cięcia mikrogumy EPDM o grubości od 2 do 20 mm i dostarczana w formie zwojów z błoną klejową zbrojoną włóknem szklanym i taśmą separacyjną o szerokości od 8 do 40 mm lub szerszych.


Inne typy i rozmiary uszczelek samoprzylepnych

To, co najważniejsze
  • Guma spieniona zamkniętokomórkowa - pianka o zamkniętej strukturze, dzięki czemu nie chłonie wody.
  • Błona klejowa ze zbrojeniem z włókna szklanego utrzymuje kształt uszczelki, wzmacnia dodatkowo piankę, co ma znaczenie przy nakładaniu maszynowym, jak i ręcznym pozwalając na poprawki przy montażu.
  • Sztywna taśma separacyjna (90g/m2) gwarantuje łatwe oddzielenie jej od kleju i szybszy montaż co szczególnie doceniane jest w zastosowaniach profesjonalnych i produkcyjnych.
  • Wysoka jakość surowca i precyzja cięcia to zachowanie tych samych  parametrów produktu i jego powtarzalność w ramach każdej dostawy.
Kluczowe dane techniczne
 Pełna specyfikacja materiałowa uszczelki samoprzylepnej EPDM 40ShA.

Zakres dostawy
  • uszczelka  w krążkach w odcinkach o długości 10 metrów, oddzielonych między sobą przekładkami separacyjnymi,
  • czyścik do oczyszczenia odtłuszczenia powierzchni.

Tagi:

pianka samoprzylepna 3mm Konin, uszczelka do okna 3 mm Gdańsk, uszczelka samoprzylepna 6 mm Katowice, uszczelka 20 mm Konin, uszczelka 2mm Lublin,