O firmie

Sklep uszczelki-centrum.pl jest jednym z kilku działów firmy grupa ism sp.j. Dedykowany jest on do obsługi klientów, którzy oczekują łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej gamy uszczelek.. Jednym z najważniejszych atutów naszego sklepu jest wsparcie techniczne prowadzone przez specjalistów.
Doświadczenie
Sprzedaż wysyłkową produktów związanych z szeroko pojętymi uszczelkami prowadzimy od 2007 roku. Od samego początku koncentrujemy się na oferowaniu najlepszych produktów wyselekcjonowanych marek oraz sprawnym ich dostarczaniu na terenie Polski i Europy.
Wiedza
W odróżnieniu, od innych sklepów wysyłkowych, dostarczamy naszym klientom także wiedzę potrzebną do świadomego wyboru właściwego produktu lub rozwiązania. Dzięki temu oferujemy wsparcie przedsprzedażne i posprzedażne na najwyższym poziomie.
Bezpieczeństwo
Bezpośrednia współpraca z producentami i dystrybutorami uszczelek oraz oparcie na renomowanej firmie logistycznej sprawia, że zamawiane produkty trafiają bez pośredników wprost do naszych klientów w ciągu kilkudziesięciu godzin. Bezpieczeństwo w zakresie obsługi płatności online gwarantuje bramka mBanku PayNow. Kontakt z naszymi pracownikami jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16-tej z pomocą naszej ogólnopolskiej infolinii.


grupa ism sp. j.
Wiejska 2
85-458 Bydgoszcz